Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Prodigious Helix - Serum për konturet e syve dhe buzët
Prodigious Helix - Serum për konturet e syve dhe buzët

Prodigious Helix - Serum për konturet e syve dhe buzët

Lek 4,100.00
  PERSHKRIMI

  Prodigious Helix - Serum për sytë dhe buzët

  Përbërës të lëhtë dhe të rafinuar me veprim hidratues, rigjenerues dhe zbutës të syve e buzëve, bazuar në sekrecionin e kërmillit të mikrofiltruar, që intensivisht stimulon rigjenerimin progresiv të indeve ne zonën e syve dhe te buzëve. Formula Prodigious ushqen, mbron dhe perfeksionon lëkurën, duke reduktuar rrudhat falë veprimit sinergjik të antioksidantëve nga peptidët e fuqishëm dhe kombinimi ekskluziv i substancave si Coenzyme Q10, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Red Vine Stem Cells, Biological CO2 Extract of Carrot, Oryzanol dhe Vitamin E.Këto theksojnë veprimin  kundër plakjes dhe tërheqjen e lëkurës, duke promovuar sintezën e kolagjenit dhe duke ulur shenjat e rrudhave. Gjithashtu mbron lëkurën nga dëmtimet e shkaktuara nga rrezet UV. Ekstraktet dhe vajërat organikë të çmuar pasurojnë këtë serum, për t’i dhënë syve dhe buzëve aparencë me të shkëlqyeshme dhe kompakte.

  Përdorimi:

  Aplikojeni çdo ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje, në zonat e caktuara plotësisht të pastruara duke e masazhuar derisa të përthithet plotësisht.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim