Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Prodigious Helix - Krem nate për fytyrën
Prodigious Helix - Krem nate për fytyrën

Prodigious Helix - Krem nate për fytyrën

Lek 4,800.00
  PERSHKRIMI

  Prodigious Helix - Krem nate për fytyrën

  Kremi Prodigious Night me përqëndrim të lartë të sekrecionit të kërmillit është dizenjuar për të depërtuar në thellësi, kundërvepron me rrudhat dhe mbron lëkurën e fytyrës nga procesi i plakjes së lëkurës. Vepron në epidermë falë sinergjisë së acidit hialuronik dhe Peptideve (Uplevity dhe Sepilift) të fuqishëm me efekt mbushës, që vepron intesivisht gjatë orëve të natës, duke ushtruar efekt kundër radikaleve të lira.Në mënyrë efektive vepron kundër shenjave të shprehive dhe rrudhave të thella, për të përmirësuar dhe për të bërë konturet e fytyrës. Jep ushqim dhe elasticitet, dhe bën që lëkura juaj të rigjenerohet me shpejtësi dhe  të marrë pamje më rinore.

  Përdorimi:

  Aplikojeni cdo ditë në fytyrë dhe qafë plotësisht të pastër dhe të thatë, duke e masazhuar derisa të përthithet plotësisht.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim