Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Prodigious Helix - Krem dite për fytyrën
Prodigious Helix - Krem dite për fytyrën

Prodigious Helix - Krem dite për fytyrën

Lek 4,800.00
  PERSHKRIMI

  Prodigious Helix -Krem dite për fytyrën

  I lehtë, përthithet me shpejtësi, me përqëndrim të lartë të sekrecionit të kërmillit të mikrofiltruar, i pasur në formulë me Floral Waters të Cornflower dhe Bitter Orange, Peptide të gjeneratës së fundit dhe vajëra organikë të çmuar të kajsisë, Arganit, Jojobës dhe substancave aktive, që përkthehen në performancë të lartë kozmetike. Ndihmon në luftimin e rrudhave të lehta dhe atyre më të forta. Gjithashtu vepron mirë me shenjat e lëkurës, duke i pastruar dhe duke parandaluar krijimin e tyre. Ushqen lëkurën dhe e bën më kompakte duke ruajtur elasticitetin dhe homogjenitetin e saj.

  Përdorimi:

  Aplikojeni cdo ditë në fytyrë dhe në qafë plotësisht të pastër dhe të thatë, duke e masazhuar derisa të përthithet plotësisht.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim