Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Prodigious Helix - Hidratues, zbutës dhe pastrues i thellë për lëkurën
Prodigious Helix - Hidratues, zbutës dhe pastrues i thellë për lëkurën

Prodigious Helix - Hidratues, zbutës dhe pastrues i thellë për lëkurën

Lek 4,000.00
  PERSHKRIMI

  Prodigious Helix - Hidratues, zbutës dhe pastrues i thellë per lëkurën

  Ka një formulë me bazë sekrecion kërmilli, i cili ka veti hidratuese, zbutëse dhe pastruesi të thellë. Formula është përmirësuar falë acideve të frutave (Red Vine, mollë dhe limon) dhe Acid Tartaric  e cila vepron si pastrues i lehtë, po ashtu si ushqyes dhe mbrojtës i lëkurës, në mënyrë që të lejohet prodhomi i kolagjenit, për rigjenerim intensiv të qelizave. Sinergjia midis ekstrakteve organik të Rocket, Indian Fig dhe lipozomeve të Gliciterric acid, qetësojnë irritimet dhe skuqjet. Është përqëndrues unik dhe rigjenerues që zbut dhe e bën lëkurën uniforme, duke përmirësuar elasticitetin e lëkurës për të patur lëkurë si mëndafshi.

  Përdorimi:

  Aplikojeni me lëvizje rrethore duke e masazhuar në të gjithë trupin, derisa të përthithet plotësisht, të paktën një herë në ditë.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim