Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Primer -IDUN Minerals
Primer -IDUN Minerals

Primer -IDUN Minerals

Lek 3,700.00
  PERSHKRIMI

  Bazë për makeup-in nga IDUN
  -Mbron lëkurën tuaj dhe i jep një bazë perfekte  per aplikimin e makeup-it.
  -Përmban qymyr aktivizues me veti antibakteriale(i cili i jep produktit një ngjyrë gri që zhduket kur aplikohet në lëkurë)
  -Krijon një bazë të njëtrajtshme dhe ndihmon makeup-in  të qëndrojë gjatë gjithë ditës.
  -I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht  për lëkurën me akne.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim