Pluhur mbushës për vetullat
Pluhur mbushës për vetullat

  Pluhur mbushës për vetullat

  Lek 900.00
   PERSHKRIMI
   Me paletën e pluhurit të vetullave ju mund të stiloni  vetullat tuaja si një profesioniste. Paleta përfshin dy tone ngjyrash të përafërta  që të kombinuara së bashku  krijojnë hije natyrale. E përfshirë gjithashtu është një furçë  dy-në-një, njëra anë me një furçë këndore dhe tjetra me një furçë ballore.
   Një produkt kozmetike i cili përdoret për mbushjen, formimin dhe krijimin e një pamjeje sa më natyrale dhe nuk duhet të mungojë kurrë në cantën tuaj të makeup-it.
   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim