Për trajtimin e flokut dhe lëkurës

  Për trajtimin e flokut dhe lëkurës

  Lek 1,790.00 Lek 2,100.00
   PERSHKRIMI

   Pluhuri Shikakai është ideal si një trajtim për lëkurën seborreike. Duke pasur parasysh praninë e lartë të saponinave, pastron butësisht, duke i bërë flokët jetikë dhe me shkëlqim. Në mjekësinë Ayurvedic konsiderohet si një trajtim shumë efektiv për të kundërshtuar rënien e tepërt të flokëve. Falë vetive të saj astringjente mund të përdoret në fytyrë dhe lëkurë. Rekomandohet në prani të psoriazës dhe ekzemës.

   Shampo delikate e përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve, veçanërisht për skalpet më të ndjeshëm. Përbërësit e bimëve nga bujqësia organike (Altea, Calendula dhe vaji i kërpit) i lënë flokët të mëndafshtë dhe me shkëlqim. Ideale për përdorim para trajtimeve specifike të flokëve. Aromë pa alergjen.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim