Pastrues shkumues për fytyrën dhe sytë

  Pastrues shkumues për fytyrën dhe sytë

  Lek 2,700.00
   PERSHKRIMI

   Heq në mënyrë efektive papastërtitë dhe make-upin, duke e lënë lëkurën të hidratuar.

   • Heq edhe make-upin e papërshkueshme nga uji

   • Përmban hidratimin që ka vetë lëkurës, glicerinë dhe PCA
   • Falë AHA nga mollët, eksfolion butësisht
   Për lëkurë normale / yndyrshme.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim