Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Pastrues për makeup
Pastrues për makeup

Pastrues për makeup

Lek 1,000.00 Lek 600.00
  PERSHKRIMI
  Pastrues për makeup në formë vaji .Pastron makeup-in shpejt dhe largon gjithë papastërtitë. E përshtatshme për përdorim të përditshëm. Jep një efekt butësie dhe lë fytyrën e tonifikuar dhe hidratuar.

  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim