Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Pastrues për Makeup
Pastrues për Makeup

Pastrues për Makeup

Lek 1,000.00 Lek 600.00
  PERSHKRIMI

  Pastrues për makeup në formë shkume.Pastron makeup-in shpejt dhe largon gjithë papastërtitë. E përshtatshme për përdorim të përditshëm. Jep një efekt butësie dhe lë fytyrën e tonifikuar dhe hidratuar.  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim