Seti Sakura +Locion Trupi DHURATË

  Seti Sakura +Locion Trupi DHURATË

  Lek 2,490.00 Lek 3,200.00
   PERSHKRIMI

   Pastrues fytyre Sakura

   Ky produkt kundër plakjes rikthen hidratimin që lëkura juaj ka humbur falë vajrave të çmuar si bisabalol si dhe ekstrakte unike të sakura. Inkurajon formimin e kolagjenit në lëkurën tuaj dhe rrit elasticitetin e lëkurës tuaj. Krijon një lëkurë të butë dhe të hidratuar.

   Maskë Fytyre 

   Ndërsa rrit elasticitetin e fytyrës, mund të ndihmojë në heqjen e pigmentimit dhe njollave të kuqe të fytyrës. Krijon një lëkurë të butë dhe të hidratuar. Pastron, freskon dhe lehtëson fytyrën tuaj me ekstrakte të tilla si bisabalol, livando dhe kamomil.

   Krem Dite për Fytyrën

   Sakura Krem kundër plakjes së fytyrës hidraton thellë lëkurën tuaj të thatë. Ai siguron përfitime kundër plakjes duke forcuar formimin e kolagjenit në lëkurën tuaj. Ndërsa rrit elasticitetin e lëkurës tuaj, mund të ndihmojë në heqjen e pigmentimit dhe njollave të kuqe të lëkurës.

   Locion Trupi

   Locioni hidraton lëkurën intensivisht dhe thellë falë ekstrakteve që përmban. Ai siguron përfitime kundër plakjes duke forcuar formimin e kolagjenit në lëkurën tuaj.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET
   Kthehu ne fillim