Set Thalia + Maskë me Oriz Dhuratë

  Set Thalia + Maskë me Oriz Dhuratë

  Lek 3,100.00 Lek 3,900.00
   PERSHKRIMI

   Pastrues Fytyre me Marshmallow 

   Zvogëlon poret, largon pikat e zeza dhe aknet, të cilat janë ndër problemet më të mëdha të të rinjve. Pastruesi ne formë shkume për fytyrën, një nga produktet e shquara të serisë, pastron lëkurën tuaj nga yndyra e tepërt, make-upi dhe papastërtitë. Pastron butësisht lëkurën dhe e  qetëson në të njëjtën kohë. Përveç aromës së këndshme, ndihmon që fytyra juaj të ketë një pamje të gjallë dhe rrezatuese. Është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.

   Krem Fytyre me Lajthi dhe Vanilje 

   Kremi për fytyrën Vanilla & Witch Hazel ofron hidratim intensiv të lëkurës të thatë dhe të dehidratuar me formulën e saj unike që është jashtëzakonisht e lehtë, siguron  rigjallërimin dhe nuk bllokon poret e lëkurës. Zbut dhe ushqen lëkurën me përmbajtjen e saj me vanilje;

   Rrit aftësinë mbajtëse të ujit të nevojshëm në lëkurë me ekstraktin e lajthisë dhe gjalpin shea. Produkti, i cili ndihmon lëkurën tuaj të ndriçohet dhe zbutet, e mbron atë nga rrezet UVA dhe UVB me faktorin mbrojtjes SPF15.

   Maskë me Oriz

   Maska prej balte së bashku me ekstraktin e orizit pastron fytyrën tuaj thellësisht dhe e ndihmon të duket më e ndritshme. Falë përzierjes së orizit dhe argjilës në formulën e saj, ndihmon në elasticitetin dhe heqjen e papastërtive në lëkurë.

   Sapun Marsejë me Limon dhe Lule 

   Sapuni Thalia Marseille ju ofron një kënaqësi të mrekullueshme të larjes me shumëllojshmëri lulesh. Zymbylët, freskia e ananasit dhe limonit, ekstraktet e piperit rozë që ngrohin lëkurën, të ndjekura nga jasemini dhe irisi do ta mbështjellin lëkurën si në mëndafsh me arome perfekte. 

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim