Seti Shega + Skrab Trupi DHURATË

  Seti Shega + Skrab Trupi DHURATË

  Lek 2,150.00 Lek 2,700.00
   PERSHKRIMI

   Krem Për Fytyrë me Shegë

   Kremi e bën lëkurën të duket më e ndritshme, e lëmuar dhe e shëndetshme.

   Maskë Për Fytyrën me Shegë

   Falë antioksidantëve të fuqishëm dhe acideve yndyrore thelbësore që vijnë nga ekstrakti i shegës, ndihmon lëkurën tuaj të duket më e pastër, elastike dhe e lëmuar.

    Sapun me Shegë

   Sapuni i Shegës mbron lëkurën nga radikalet e lira, e bën strukturën e lëkurës të duket më e ndritshme dhe më elastike dhe është efektive në heqjen e rrudhave.

   Skrab Trupi DHURATË

   Ai ndihmon në zbutjen e lëkurës dhe rregullon ekuilibrin e hidratimit së lëkurës. Duhet të përmendim gjithashtu se bërthama e kajsisë përmban çdo element që i duhet lëkurës.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET
   Kthehu ne fillim