Paletë për sytë
Paletë për sytë
Paletë për sytë
Paletë për sytë
Paletë për sytë
Paletë për sytë

  Paletë për sytë

  Lek 1,100.00
   PERSHKRIMI

   Një paletë  për sytë me 6 ngjyra të kombinueshme ,nga UMF. Nuanca shumë të  pigmentuara dhe rezituese, e perdorshme në përditshmëri por edhe për evente. Të lejon të krijosh pamje natyrale dhe magjepsëse pa u dukur e ekzagjeruar.

    

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim