Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Nxirës Intensiv Bronzea
Nxirës Intensiv Bronzea

Nxirës Intensiv Bronzea

Lek 1,900.00
  PERSHKRIMI

  Ky produkt emulgel përthithet shpejt nga lëkura dhe është i pasur me β karoten,pigment natyral i cili ndihmon në nxirjen e lëkurës si dhe  lufton kundër formimit të radikalëve të lirë nga ekspozimi në diell. 

  Nxirja intensive mundësohet gjithashtu falë ekstraktit të Papaja , vajit Walnut Hull dhe  gjalpit Shea i cili  ushqen thellësisht lëkurën dhe e bën atë të butë dhe të lëmuar.

   

  Formati 150 ml

   


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim