Pro Keratin Multivitamin Shampo

  Pro Keratin Multivitamin Shampo

  Lek 700.00
   PERSHKRIMI

   Thalia Pro Keratin Multivitamin Shampo nxit rritjen e shpejtë dhe pamjen e ndritshme dhe të gjallë të flokëve. Eshtë i përshtatshëm për trajtimin e flokëve të imët dhe të thatë.Thalia Multivitamina Pro Keratin ndihmon për t’i rritur më shpejt dhe më të fortë duke transportuar oksigjen në skalpin e kokës dhe fijet e flokëve falë proteinave të keratinës dhe vitaminave A, E, F, H dhe B. Ajo promovon rritje të fortë në një kohë të shkurtër dhe mbështet pamjen e flokëve me shkëlqim dhe të gjallë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim