Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Highlighter Pluhur-UMF
Highlighter Pluhur-UMF
Highlighter Pluhur-UMF
Highlighter Pluhur-UMF

Highlighter Pluhur-UMF

Lek 1,600.00 Lek 960.00
  PERSHKRIMI

  Formula jonë  e  Minerale Blush ofron pigmentim të lartë dhe aplikim të butë e të lehtë. Pluhuri i imët krijon një shtresë të hollë, të butë me ngjyra transparente për t’i dhënë faqeve tuaja një shkëlqim të butë natyral.Mineral Blush mund të përdoret e thatë për pigmentim të pastër ose me një furçë të lagur për një efekt më të gjallë.  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim