Maskë për Fytyrën me Shegë dhe Argjilë

  Maskë për Fytyrën me Shegë dhe Argjilë

  Lek 800.00
   PERSHKRIMI

   Karakteristikat pastruese të argjilës luajnë një rol të rëndësishëm në pastrimin e lëkurës tuaj nga qelizat e vdekura duke mbajtur njëkohësisht nën kontroll dhe të balancuar yndyrën.

   Falë antioksidantëve të fuqishëm dhe acideve yndyrore thelbësore që vijnë nga ekstrakti i shegës, ndihmon lëkurën tuaj të duket më e pastër, elastike dhe e lëmuar. Maskat e fytyrës me bazë argjile shtojnë gjallëri në ritualin tuaj të kujdesit për fytyrën me 5 lloje të ndryshme formatesh 100 ml.

   Përdorimi i produktit:

   Aplikoni një shtresë të hollë në zonën e pastruar të fytyrës.

   - Prisni 15-20 minuta.

   - Shpëlajeni maskën e tharë me ujë të vakët.

   -Aplikoni një ose dy herë në javë.

    Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

    

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim