Maskë për Fytyrën me Flori

  Maskë për Fytyrën me Flori

  Lek 4,500.00 Lek 15,000.00
   PERSHKRIMI

   Një ritual i çmuar bukurie me efekt kundër rrudhave,ushqyes dhe me veti zbutëse.

   Ofron një veprim intensiv relaksues dhe rigjallërues për një lëkurë me shkëlqim dhe të plotë.

   Formula e saj ekskluzive me veprim të lartë, është e bazuar në peptide speciale të qelizave staminale të rrënjës së hardhisë së kuqe, me një efekt të fuqishëm antioksidant dhe me veti zbutëse.

   Shijoni vetitë e jashtëzakonshme dhe të dobishme të floririt 24K,të cilat rrisin efektin rigjenerues të lëkurës shkëlqimin dhe gjallërinë e fytyrës. Një teksturë e pasur dhe kremoze, e cila prek lëkurën me delikatesë, për një fytyrë që do të rrezatojë dritë dhe do të rigjenerohet.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim