Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • BIOSNAIL- Maskë fytyre me sekrecion kërmilli
BIOSNAIL- Maskë fytyre me sekrecion kërmilli

BIOSNAIL- Maskë fytyre me sekrecion kërmilli

Lek 1,250.00 Lek 1,150.00
  PERSHKRIMI

  BIOSNAIL- Maskë fytyre me sekrecion kërmilli

  Maska e fytyrës me celulozë me efekt lifting për  8-orë, me pëmbajtje 45% sekrecion kërmilli dhe me dermo-tenes natyral si ekstrakti Kijelia, tërheqes natyral , i përfituar nga ektraktet e bimës që rriten në Afrikë në prezencën e dy peptideve që ndihmojnë në tërheqjen e lëkurës në mënyrë natyrale; ekstrakt nga Quillaja, hidratues natyral, i përfituar nga bimët e Chilean që përmbajne qeliza polisakaride formuar nga prezenca e flavonoideve dhe sheqer të reduktuar duke i dhënë lëkurës veti hidratuese.Të gjitha këto të kombinuara me vetitë e mukusit të kërmillit që është ingredient natyral kundër rrudhave, jep jo vetëm efektin tërheqës por edhe kujdesje fantastike dhe mirëqenie të lëkurës së fytyrës.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim