Maskë Flokësh me Vaj Argani dhe Gjalp Makadamia

  Maskë Flokësh me Vaj Argani dhe Gjalp Makadamia

  Lek 1,000.00
   PERSHKRIMI

   "Sekreti i bukurisë" së flokëve të grave marokene i’a kushtojnë “Thalia organic argan oil & macadamia butter hair care mask” për flokët!

   Vaji i arganit, i njohur gjithashtu si "ari i lëngët", është një produkt i mrekullueshëm që gratë marokene e kanë përdorur për bukurinë e tyre për shekuj me radhë.

   Ju jep butësi dhe shkëlqim flokëve, parandalon nyjet në flokë. Riparon flokët që shpesh janë të ekspozuara ndaj proceseve të tilla si tharja dhe drejtimi.  Ai ushqen flokët pa i rënduar nga rrënja në majë. Ka një efekt përshpejtues në rritjen e flokëve, gjë që e bën më të lehtë formësimin e flokëve. Me formulën e saj të veçantë që përmban 2 shtresa vaji organik të përqendruar të arganit Maska e flokëve Organike Argan Oil e Thalia Natural Beauty do të japë të gjitha përfitimet e renditura më sipër në nivelin më të lartë. Ju gjithashtu do të vini re se rënia e flokëve tuaj zvogëlohet falë përbërësit aktiv bimor PhytoComplex AHL® të patentuar në produkt.

   Përdorimi i produktit:

   Pas larjes me shampo, masazhoni majat e flokëve. Prisni 2 minuta që përmbajtja speciale të absorbohet më mirë. Më pas shpëlajeni me shumë ujë. Rekomandohet të përdorni Thalia Natural Beauty Organic Shampo Bimore Argan Oil Kundër rënies së flokëve në mënyrë që të arrini rezultatet më të mira. Rekomandohet të përdorni 2-3 herë në javë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim