Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Maskë -Set pastrues për fytyrën
Maskë -Set pastrues për fytyrën

Maskë -Set pastrues për fytyrën

Lek 3,000.00
  PERSHKRIMI
  • Efekt intensiv, rigjallërues dhe antioksidues
  • Efektivisht tonifikon fytyrën, duke përthithur sebumin e tepër
  • Balancon  zonat e yndyrshme
  • Redukton njollat e zeza
  • Me veprimin sinergjik të argjilës rozë, jeshile të bardhë  të levandos dhe kamomilit


  Përdorimi:

  Përzjeni sasinë e duhur të pluhurit dhe hidrolatave për të përfituar konsistencën e baltës, aplikoni një shtresë në mënyrë të njëtrajtshme, në të gjithë fytyrën  dhe në zonën T për lëkurën mikse duke evituar zonën e syve. Lëreni të veprojë dhe më pas shpëlajeni përpara se të thahet plotësisht.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim