Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Maskë për flokët
Maskë për flokët

Maskë për flokët

Lek 2,000.00
  PERSHKRIMI
  • Kjo maskë është një trajtim ushqyes dhe rigjnerues
  • Trajton flokët në thellësi
  • I bën ato më elastikë dhe fleksibël
  • Eleminon efektin elektrizues
  • Me përbërje:mjaltë biologjik,acid hialuronik, ekstrakte biologjike,vajërat biologjikë të arrës së kokosit, linen,arganit,dhe gjalpit biologjik sshea

  Për flokë më të shndritshëm, fortë dhe më të ristrukturuar.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim