Spray Hidratues Lux Watermelon Hydra-Mist

  Spray Hidratues Lux Watermelon Hydra-Mist

  Lek 2,500.00
   PERSHKRIMI

   Spray me veprim hidratues Lux Watermelon Hydra-Mist funksionon në mënyrë aktive për ta mbajtur lëkurën të hidratuar dhe të tonifikuar gjatë gjithë ditës,duke i dhënë shkëlqim dhe një ndjenjë të menjëhershme rehatie.

   Formula inovative multivitaminale dhe rigjeneruese karakterizohet nga një përzierje e çmuar e përbërësve aktivë antioksidantë, hidratues dhe mbrojtës si Shalqiri, Acerola, Camu Camu, Maqui, Ginseng, Moringa,të cilët veprojnë në sinergji me mjaltin e fermentuar dhe Aronia për të ekuilibruar mikrobiomën e lëkurës dhe me kompleksin liposomal të vitaminave A - C - E - F, për t’i dhënë lëkurës shkëlqim dhe aromë delikate dhe freskuese.

   Formati: 50ml

   Mënyra e përdorimit:

   Spërkateni me lëvizje rrethore në fytyrë, qafë dhe dekolte në mëngjes, duke ripërsëritur aplikimin sipas nevojës gjatë ditës.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim