Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • LUX - Pastrues me shkumë për fytyrën
LUX - Pastrues me shkumë për fytyrën
LUX - Pastrues me shkumë për fytyrën

LUX - Pastrues me shkumë për fytyrën

Lek 2,000.00
  PERSHKRIMI

  LUX - Pastrues me shkumë për fytyrën 

  Shkumë pastruese e lehtë për fytyrën me veprim antibakterial dhe detoksifikues, pastron butësisht çdo papastërti me veprim zbutës. Ginger, Liquorice dhe Red Vine, kanë efekt anti-inflamator dhe antioksidant, rigjenerojnë qelizat, qetësojnë irritimet dhe ulin prodhimin e sebumit. Ekstraktet e Incense dhe Propolis kanë funksion intensiv antiseptik dhe pastrim të thellë, që pastron dhe zbut sa herë që përdoret, duke dhënë ndjesi pastërtie.

  Përdorimi:

  Masazhojeni butësisht një sasi të vogël të produktit në fytyrë të hidratuar me lëvizje rrethore dhe më pas shpelajeni me ujë të ngrohtë.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim