Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • LUX - Hidratues Lëkure
LUX - Hidratues Lëkure

LUX - Hidratues Lëkure

Lek 3,200.00
  PERSHKRIMI


  • Përgatit lëkurën për trajtime bukurie, duke theksuar efektet e tyre
  • Ideale për të gjitha llojet e lëkurës
  • E bën lëkurën më të hidratuar, të butë dhe të shëndetshme
  • Është e formuluar me ingredientë  biologjikë zbutës dhe pastrues
  • Vitamina C i jep lëkurës efekt ndriçues të menjëhershëm.

  Përdorimi:

  Aplikojeni në fytyre, qafë dhe dekolte para përdorimit të përhershëm të trajtimeve të bukurisë. Masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim