Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • LUX - Locion për trupin, hidratues, zbutës dhe ndricues lëkure
LUX - Locion për trupin, hidratues, zbutës dhe ndricues lëkure
LUX - Locion për trupin, hidratues, zbutës dhe ndricues lëkure

LUX - Locion për trupin, hidratues, zbutës dhe ndricues lëkure

Lek 3,000.00
  PERSHKRIMI

  LUX - Locion për trupin, hidratues, zbutës dhe ndricues lëkure

  Locion për trupin, i lehtë dhe delikat, me fuqi të lartë hidratimi, zbutjeje dhe ndriçimi, ideal për trajtim të përditshëm. Aktivizues dhe rifreskues duke e mbajtur lëkurën e butë si mëndafshi. Është e kompozuar me efekte të larta ushqyese dhe relaksi, si vaji Calendula, që është rivitalizues, gjithashtu është Cardiospermum dhe Orizanolo me efekt antioksidues. Të gjitha mbrojnë lëkurën nga plakja e shkaktuar nga ekspozimi në diell dhe shqetësimet që sjell. Lëkura bëhet më elastike dhe shndrritëse falë esktrakteve të Verbasco, që ofrojnë ndjesinë e një lëkure më rinore dhe të mirëmbajtur.

  Përdorimi:

  Shpërndani sasinë e duhur të produktit në të gjithë trupin dhe masazhoni derisa të përthithet plotësisht.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim