Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • LUX - Tonik për fytyrën
LUX - Tonik për fytyrën
LUX - Tonik për fytyrën

LUX - Tonik për fytyrën

Lek 3,100.00
  PERSHKRIMI

  LUX - Tonik për fytyrën

  Locion për fytyrën me efekt eksfoliues dhe shkëlqyes, krijuar si trajtim special për lëkura të yndyrshme dhe mikse, me akne dhe imperfeksione. Formula e veçantë, astrogjenët dhe dizifektantët rregullojnë prodhimin e sebumit, pastrojnë dhe reduktojnë poret. Acidi Salicylic vepron si pastrues i lëkurës së vdekur, që e rinovon shtesën e parë dhe përmirëson sipërfaqen e lëkurës duke e theksuar shkëlqimin natyral të saj. Ekstraktet e trumzës, rigonit dhe limonit falë vetive antibakteriale e pastruese dhe vitaminave, zinku dhe Flower waters kanë benefite antioksiduese që e rigjenerojnë lëkurën dhe rifiton shkëlqimin.

  Përdorimi:

  Aplikojeni butësisht në fytyrë dhe qafë duke e pastruar me një copë pambuku, një ose dy herë në ditë në varësi të nevojave dhe llojit të lëkurës.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim