Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • LUX - Larës për Makeup
LUX - Larës për Makeup
LUX - Larës për Makeup

LUX - Larës për Makeup

Lek 2,900.00
  PERSHKRIMI

  LUX - Krem rigjallërues dhe shkëlqyes për lëkurën

  Formulë inovative me tre faza, që butësisht kujdeset dhe zbut lëkurën, duke rregulluar qarkullimin e qelizave dhe  zbardh menjëherë fytyrën, qafën dhe dekoltenë. Vepron në mënyrë aktive për lëkurë më rinore falë vajrave vegjetalë ekstremisht të çmuar, me përbërës dhe veti riparuese, që ushtrojnë veprim të fuqishëm antioksidant dhe veprojnë në mënyrë sinergjike me enzimat proteolitike, duke bërë pastrim të thellë delikat, që i bashkangjitet dhe efekti ushqyes i një maske. Përdorimi i vazhdueshëm i jep lëkurës pamje të shëndetshme, të butë dhe radiante.

  Përdorimi:

  Aplikojeni produktin në sasi të vogël në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhuar butësisht. Lejeni për disa minuta. Lagini majat e gishtave dhe masazhojeni. Veproni mbas disa sekondave, shpëlajeni dhe thajeni me peshqir.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim