Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Serum për flokët
Serum për flokët

Serum për flokët

Lek 1,500.00
  PERSHKRIMI
  • Serum inovativ për flokët
  • I përshtatshëm për çdo lloj floku
  • Volumizon,ushqen dhe riparon flokët e dobët
  • Hidraton dhe forcon flokun
  • Përqindja e lartë e acidit hialuronik  dhe esktraktet biologjike të mjedrës dhe Rosehip hidratojne dhe i japin shkëlqim flokëve.

  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim