Locion Trupi Sakura Age-Defense

  Locion Trupi Sakura Age-Defense

  Lek 800.00
   PERSHKRIMI

   Locion trupi Thalia Natural Beauty Sakura, me përmbajtjen e tij hidratuese, është formuluar për të rinovuar dhe mbrojtur strukturën delikate të lëkurës tuaj. Locioni hidraton lëkurën intensivisht dhe thellë falë ekstrakteve që përmban. Ai siguron përfitime kundër plakjes duke forcuar formimin e kolagjenit në lëkurën tuaj. Përmbajtja e saj e pasuruar me vitaminë E dhe Bepanthol ndihmon lëkurën tuaj të rimarrë elasticitetin e saj, dhe gjithashtu ndihmon në heqjen e pigmentimit dhe njollave të kuqe të lëkurës. Ndihmon në parandalimin e rritjes së poreve në lëkurën tuaj dhe e bën lëkurën tuaj më të butë.

    Përdorimi:

   Kurdoherë që keni nevojë për locion, masazhojeni atë me lëvizje rrethore nga poshtë lart për disa minuta.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim