Spray i flokëve me vaj rodhe

    Spray i flokëve me vaj rodhe

    Lek 1,500.00
      PERSHKRIMI

      Locion balancues i sebumit (yndyrës) me ekstrakt ujor të rrodhes, luleradhiqe, akilea, farfara, altea dhe caji jeshil, i bashkuar me aminoacide thelbësore, në bazën e strukturës së keratinës, që rrjedh nga Gruri dhe Soja. Ribalancon lëkurën duke lejuar që flokët të rimarrin lehtësinë dhe vëllimin. Ideale si trajtim pastrues për flokët e yndyrshëm, me një efekt qetësues dhe freskues. Është një produkt që përthithet shpejt, nuk është i yndyrshëm dhe nuk njolloset. Ne rekomandojmë që të kombinohet me shampon për flokë të yndyrshëm, me paketën e balancimit të yndyrës.

       SI  PËRDORET:

      Spërkateni çdo ditë në lëkurën e kokës, masazhojeni derisa të përthithet pa shpëlarë. Për një rezultat efektiv, rekomandohet të paktën një muaj trajtim.

      * nga bujqësia organike

      ** pa alergjen

       

      REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

      PRODUKTE TE NGJASHME

      Kthehu ne fillim