Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Lip Gloss Mat Metalik
Lip Gloss Mat Metalik
Lip Gloss Mat Metalik
Lip Gloss Mat Metalik
Lip Gloss Mat Metalik
Lip Gloss Mat Metalik
Lip Gloss Mat Metalik

Lip Gloss Mat Metalik

Lek 1,100.00 Lek 660.00
  PERSHKRIMI

  Një shkëlqyes buzësh me ngjyra natyrale dhe plot shkëlqim i cili qëndron gjatë në buzë.

  Për buzë te ngjyrosura në mënyrë intensive dhe nuanca që zgjasin.

  Cilësi që kombinon butësinë dhe aftësinë e qëndrimit të ngjyrës gjatë. Furça mundëson të aplikohet lehtë dhe me saktësi.

   


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim