Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Larësi(me veti hidratuese)Micellar Water
Larësi(me veti hidratuese)Micellar Water

Larësi(me veti hidratuese)Micellar Water

Lek 3,100.00
  PERSHKRIMI

  Heq butësisht mbetjet e fundit të papastërtive dhe makeup-it, duke e lënë lëkurën të freskët.

  • I jep fytyrës një shtresë të lehtë hidratimi gjatë ditës
  • Përmban,glicerinë, PCA dhe acid malik(3 rregullatorët bazë të lagështirës së lëkurës)
  • Mbron lëkurën nga agjentët agresivë si dhe nga ndotja e ambientit
  • I pasur me vitaminën C(antioksidues)

  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim