Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • BIOSNAIL Larës Fytyre
BIOSNAIL Larës Fytyre

BIOSNAIL Larës Fytyre

Lek 2,400.00 Lek 2,150.00
  PERSHKRIMI

  Ideal për cdo lloj lëkure. Ky lloj larësi kremoz me qumësht pastron në mënyre perfekte cdo papastërti dhe makeup, duke ruajtur balancën natyrale të lëkurës. Jargët e kërmillit dhe ingredientët  esenciale nga qumështi, janë të njohur për vetitë ushqyese,hidratuese dhe elastike duke lënë lekurën e paster ,me shkëlqim dhe duke i dhënë një ndjesi freskie.

  Është e pasur në përmbajtje, me Active Water nga jargët e kërmillit, me vaj ulliri nga Duchy, lëng molle nga malet Sibillini dhe ekstrakte organike Melissa. Ritual që e bën lëkurën të shkëlqejë dhe të duket e  re duke nxitur ripërteritjen e qelizave.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim