Shampo Trupi me Vaj Kajsie Ekstra te Virgjër

  Shampo Trupi me Vaj Kajsie Ekstra te Virgjër

  Lek 1,300.00
   PERSHKRIMI

   Larje trupi ushqyese për lëkurë normale në të thatë. Falë Kajsisë së biologjizuar dhe Evo Oil organik, lëkura do të jetë e butë dhe e paster. E pasur me përbërës bimorë nga bujqësia organike (kokosi, orizi dhe karrota) i jep lëkurës një ndjesi të mirëqenies dhe ushqimit. Për të optimizuar trajtimin, rekomandohet të kombinoheni me Scrub Trupi Nourishing. Nuk përmban alergjen.

    SI PËRDORET:

   Holloni produktin në ujë të vaskës ose vendosni sasinë e nevojshme në lëkurë të lagur, duke e masazhuar dhe shpëlajeni.

   * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim