Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Larës me shkumë për fytyrën dhe sytë
Larës me shkumë për fytyrën dhe sytë

Larës me shkumë për fytyrën dhe sytë

Lek 2,700.00
  PERSHKRIMI

  Në mënyrë efektive largon papastërtitë dhe makeup-in, duke e lënë lëkurën të hidratuar.

  • Pastron edhe makeup-in e papërshkueshëm nga uji
  Përmban glicerinë, PCA dhe acid malik(3 rregullatorët bazë të lagështirës në lëkurë)
  • Eksfolion butësisht fytyrën falë acidit AHA i cili nxirret nga mollët

  Zhvilluar për lëkurë normale dhe të yndyrshme.


  Kthehu ne fillim