Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Larës me minerale për fytyrën dhe sytë
Larës me minerale për fytyrën dhe sytë

Larës me minerale për fytyrën dhe sytë

Lek 2,700.00
  PERSHKRIMI

  Heq butësisht mbetjet e fundit të papastërtive dhe makeup-it ,duke e lënë lëkurën të hidratuar:

  • Pastron madje edhe makeup-in e papërshkueshëm nga uji
  • Përmban glicerinë, PCA dhe acid malik(3 rregullatorët bazë të lagështirës në lëkurë)
  • Canola nordike dhe vaji i tërshërës kanë një efekt qetësues në lëkurën me tendencë skuqjeje dhe të irrituar.

  Zhvilluar për lëkurë normale dhe të thatë

  150 ml


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim