Laps për vetulla me krëhër
Laps për vetulla me krëhër
Laps për vetulla me krëhër
Laps për vetulla me krëhër

  Laps për vetulla me krëhër

  Lek 700.00
   PERSHKRIMI

   Ky laps është kundër ujit dhe jetëgjatë. Krijon pamje natyrale, i lehtë dhe i përshtatshëm për tu përdorur. I përkryer për makeup artist profesional dhe për fillestare. Perfekte për përdorim në shtëpi ose kur jeni në udhëtim. Vjen në ngjyra të ndryshme.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim