Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Laps Buzësh -IDUN Minerals
Laps Buzësh -IDUN Minerals
Laps Buzësh -IDUN Minerals
Laps Buzësh -IDUN Minerals
Laps Buzësh -IDUN Minerals

Laps Buzësh -IDUN Minerals

Lek 2,200.00
  PERSHKRIMI

  Lapsat e buzëve  nga  IDUN Minerals i japin një ngjyrë  fantastike  buzëve dhe ndihmojnë buzëkuqin të mos dalë nga konturet e buzëve. Lapsat kanë një strukturë kremoze dhe janë të lehtë  për tu aplikuar. I  japin një ngjyrë intensive buzëve, por gjithashtu lënë nje hije  që krijon lehtësisht një rezultat natyral.

  Buzëkuqët e IDUN Minerals  janë plotësisht pa konservantë.

  Përmbajnë vaj ushqyes të arrës së kokosit.

  Emrat e tyre  janë marrë nga aktore të shquara suedeze.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim