Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Kremi i Syve nga linja "Precious" ETEREA
Kremi i Syve nga linja

Kremi i Syve nga linja "Precious" ETEREA

Lek 6,100.00
  PERSHKRIMI
  • Trajtim luksoz i pjesës së poshtme të syve⠀
  • I përbërë nga grimca floriri të pastër dhe Acid Hialuronik
  • Nxit prodhimin e kolagjenit
  • Rigjeneron epidermën

  Ka efekt:⠀

  • anti-rrudhë  shumë të fuqishëm
  • tonifikues⠀
  • përmirësues progresiv i lëkurës

  Mënyra e përdorimit:

  aplikoni kremin duke u përqëndruar  në zonat afër syrit dhe masazhojini derisa të përthithet plotësisht.

  Formati: 15ml


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim