Krem Dite për Fytyrën Sakura Age-Defense

  Krem Dite për Fytyrën Sakura Age-Defense

  Lek 1,200.00
   PERSHKRIMI

   Sakura Krem kundër plakjes së fytyrës hidraton thellë lëkurën tuaj të thatë. Ai siguron përfitime kundër plakjes duke forcuar formimin e kolagjenit në lëkurën tuaj. Ndërsa rrit elasticitetin e lëkurës tuaj, mund të ndihmojë në heqjen e pigmentimit dhe njollave të kuqe të lëkurës. Falë vajrave të vlefshëm dhe acidit hialuronik në përmbajtjen e tij, ndihmon që lëkura juaj të forcohet kundër faktorëve të jashtëm gërryes dhe të parandalojë rritjen e poreve dhe zbut lëkurën tuaj.

    Përdorimi:

   Vendosni kremin kundër plakjes Thalia Natural Beauty Sakura në fytyrën dhe qafën tuaj me një masazh të lehtë çdo mëngjes.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim