Krem Hidratues BB

  Krem Hidratues BB

  Lek 1,500.00
   PERSHKRIMI

   Krem hidratues efektiv për kujdesin gjatë ditës.

    Informacione mbi produktin:

    Krem BB THALIA, një mënyrë krejt e re për të luftuar linjat e thella dhe rrudhat. Me strukturën e tij të lehtë dhe vetitë hidratuese, THALIA BB Cream është pikërisht produkti që ju po kërkoni. Falë vetive hidratuese dhe zbutëse për një kohë të gjatë, do të keni një lëkurë të butë ditë për ditë.

    6 veti në një krem!

   E barazon ngjyrën e lëkurës.

    Fsheh vrazhdësinë dhe vijat.

    Jep një shkëlqim të shëndetshëm.

    Jep një ndjesi të butë.

   Mbron nga faktorët e jashtëm.

    Siguron hidratim për një kohë të gjatë.

    Përdorimi i produktit:

    Vendoseni në fytyrë dhe qafë çdo mëngjes. Zbatohet lehtësisht në lëkurë me strukturën e saj të lehtë.

    Kujdes:

   Mos e përdorni nëse keni një alergji të njohur ndaj përbërësve. Shmangni kontaktin me sytë. Mos e vendosni në lëkurë të plagosur, të djegur ose të irrituar. Për përdorim të jashtëm.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim