Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Krem Trupi Rigjenerues(Oriental)- ETEREA
Krem Trupi Rigjenerues(Oriental)- ETEREA

Krem Trupi Rigjenerues(Oriental)- ETEREA

Lek 3,800.00 Lek 3,040.00
  PERSHKRIMI
  • Formulë e  vajit të shegës organike  dhe bajameve të ëmbla
  • Hidratues dhe antioksidues I jashtëzakonshëm
  • Ngadalëson procesin e rrudhave në lëkurë
  • Ndihmon për të përmirësuar dhe mbajtur lëkurën e re dhe elastike

  Formati 250 ml

   


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim