Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Krem Trupi Natyral (me aromë lulesh)-ETEREA
Krem Trupi Natyral (me aromë lulesh)-ETEREA

Krem Trupi Natyral (me aromë lulesh)-ETEREA

Lek 3,800.00 Lek 3,040.00
  PERSHKRIMI
  • Formulë e  vajit të shegës organike ,bajameve dhe luleve 
  • Hidratues dhe antioksidues I jashtëzakonshëm
  • Ngadalëson procesin e rrudhave në lëkurë
  • Ndihmon për të përmirësuar dhe mbajtur lëkurën e re dhe elastike                        Formati 250 ml

  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim