Krem Trupi Natyral (me aromë frutash)-ETEREA

  Krem Trupi Natyral (me aromë frutash)-ETEREA

  Lek 3,800.00
   PERSHKRIMI
   • Formulë e  vajit të shegës organike  dhe bajameve të ëmbla
   • Hidratues dhe antioksidues I jashtëzakonshëm
   • Ngadalëson procesin e rrudhave në lëkurë
   • Ndihmon për të përmirësuar dhe mbajtur lëkurën e re dhe elastike


   Formati 250 ml

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim