Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Krem Trupi me 75% sekrecion kërmilli-BIOSNAIL
Krem Trupi me 75% sekrecion kërmilli-BIOSNAIL

Krem Trupi me 75% sekrecion kërmilli-BIOSNAIL

Lek 4,800.00 Lek 4,300.00
  PERSHKRIMI

  Krem ushqyes me sekrecion  kërmilli. Ky krem ndihmon për të përmirësuar qëndrueshmërinë dhe tonalitetin e lëkurës tuaj, falë parimeve aktive që përmbahen në formulën e saj: Sekrecion i kërmillit (ushqyes), Uji aktiv i sekrecionit  të kërmillit  (forcues), Acidi Hyaluronic , Kafeina (lipolitik dhe kullues), Glycerine Plant ( hidratues), Vaj Organik i Jojobës (hidratues), Ekstrakt i Kalendulës Organike (ri-epitelizues) dhe Vaj Argan Organik (oksigjenues). Përbërësit aktivë e bëjnë lëkurën më të rregullt dhe të lëmuar, më kompakte dhe të fortë dhe ndihmojnë në kullimin e lëngjeve të tepërta. Përdorni atë për një periudhë të zgjatur, së bashku me 90% Xhel Trupi Secrecion Kërmilli, për të përmirësuar efektivitetin e tij.

  Formati: 200 ml

  Aplikoni një sasi të duhur të kremit në zonën përkatëse të trupit dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim