Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Krem Trupi 90% Sekrecion Kemilli -BIOSANIL
Krem Trupi 90% Sekrecion Kemilli -BIOSANIL

Krem Trupi 90% Sekrecion Kemilli -BIOSANIL

Lek 4,900.00 Lek 4,400.00
  PERSHKRIMI

  Krem Trupi  90% Sekrecion Kërmilli -BIOSANIL.

  Një formulë efektive e cila në sajë të përbërësve të saj me efekt forcues, ushqyes (sekrecion  kërmilli), hidratues dhe qetësues (Ekstrakti Organik Mauve) dhe hidratues (Glicerinë bimore,Aloe Vera dhe vaj ulliri organik). Përdoreni atë në fytyrën tuaj çdo ditë për një periudhë të zgjatur, për të eliminuar puçrrat dhe luftuar rrudhosjen e lëkurës; ose përdorni atë në trupin tuaj për të ndihmuar në shenjat e celulitit, mbledhjes së  ujit dhe humbjen e qëndrueshmërisë. Cilësi e çmuar, aromë e butë dhe e këndshme.

  Formati: 100 ml

  Përdorimi:

  Aplikoni xhelin në fytyrën ose trupin tuaj, masazhoni derisa të përthithet plotësisht. Shmangni kontaktin me sytë.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim