Krem Spf Thalia + Maskë me argjilë DHURATË

  Krem Spf Thalia + Maskë me argjilë DHURATË

  Lek 2,190.00 Lek 3,000.00
   PERSHKRIMI

   Krem për Mbrojtje nga Dielli

   Produkti vepron gjithashtu si një mburojë e vërtetë për lëkurën me ndjeshmëri të veçantë ndaj diellit. Ky krem ​​kundër diellit, i cili është gjithashtu rezistent ndaj ujit, siguron një nivel të lartë të mbrojtjes me formulimin e tij të përbërë nga vajra natyralë ushqyes dhe qetëson lëkurën tuaj me përbërës aktivë qetësues si ekstrakti i aloe barbadenis, panthenol, alfa-bisabolol dhe allantoin; Ushqen lëkurën tuaj me vaj jojoba, vaj susami, vitaminë E dhe glicerinë. Gjithashtu nuk e bën lëkurën tuaj të yndyrshme.

   Maskë për Fytyrën me Ekstrakt Argjile

   Maska për fytyrën me ekstrakt argjile pastron lëkurën tuaj thellësisht duke ndihmuar në heqjen e lëkurës së vdekur. Ndihmon për të rimarrë shkëlqimin e saj natyral duke hequr vajin e tepërt nga lëkura. I jep një pamje të mëndafshtë dhe gjallëri fytyrës tuaj.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim