Set Thalia+Sapun me Parfum Olimpos Dhuratë

  Set Thalia+Sapun me Parfum Olimpos Dhuratë

  Lek 3,300.00 Lek 4,100.00
   PERSHKRIMI

   Krem SPF 50%

   Rrezet UVA dhe UVB nga dielli mund të shkaktojnë dëme të pariparueshme në lëkurën tonë, si plakjen e lëkurës dhe formimin e rrudhave. Këto rreze mund të arrijnë në shtresat e poshtme të lëkurës, si dhe në shtresat e sipërme. Sigurisht, ky efekt është më i madh gjatë muajve të verës, megjithatë, rrezet UVA dhe UVB arrijnë në lëkurën tonë gjatë gjithë vitit. Në mënyrë që të mbroheni nga efektet e dëmshme të diellit, është e nevojshme të përdorni produkte që krijojnë një shtresë mbrojtëse në lëkurë.

   BB Krem 

   Krem BB THALIA, një mënyrë krejt e re për të luftuar linjat e thella dhe rrudhat. Me strukturën e tij të lehtë dhe vetitë hidratuese, THALIA BB Cream është pikërisht produkti që ju po kërkoni. Falë vetive hidratuese dhe zbutëse për një kohë të gjatë, do të keni një lëkurë të butë ditë për ditë.

   Sapun me Parfum Olimpos

   Përzierja e luleve të jasemines, mandarinës, orientales, zambakut ujor do t’ju mahnisë.  Sapuni i Parfumeve Thalia Olimpos përfaqëson gruan e fortë, e rrethuar me nota të freskëta orientale. Ajo sjell një aromë të freskët, ku ekstraktet e mandarinës trazojnë emocionet, notat e zambakut dhe jaseminit ujor shpërthejnë. Një ritual i domosdoshëm dushi ju pret me shkumën e tij të butë dhe të pasur.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim